Tworzenie stron www


Tworzenie stron www obecnie wymaga współgrania ze sobą webmasterów, copywriterów i pozycjonerów. Dopiero wtedy otrzyma się stronę, która oprócz wizualności jest również wypełniona wartościową treścią i spełnia zalecenia wyszukiwarki Google. Kupując u nas stronę internetową zawsze otrzymujesz dodatkowo w pełni wypełnioną stronę główną, zakładkę z informacjami o firmie oraz kontakt. Twoją pracą jest jedynie wypełnienie strony produktami lub informacjami o usługach. Gotową stronę internetową możesz trzymać na naszym hostingu wybierając jeden z ośmiu atrakcyjnych pakietów.

Każda strona internetowa powstaje na WordPress’ie, najpopularniejszej platformie publikacyjnej na Świecie. Wybraliśmy tę platformę ponieważ nie sprawia użytkownikom trudności w zarządzaniu, jest w języku polskim i posiada liczne zabezpieczenia przed atakami zewnętrznymi. WordPress świetnie nadaje się również na sklep internetowy z niedużą liczbą produktów (maksymalnie 500 sztuk) w innym przypadku sklepy internetowe oraz duże portale są tworzone na systemie zarządzania treścią spełniającymi klasyfikację projektu.

Cennik tworzenia stron www


wizytówka firmowa

1000zł

netto

Prosty szablon graficzny

Strona responsywna

—-

—-

—-

—-

Strona www

3000zł

netto

Profesjonalny szablon graficzny

Strona responsywna

Połączona z portalami społecznościowymi

Blog zawiera 2 artykuły eksperckie

—-

Sklep internetowy

5000zł

netto

Profesjonalny szablon graficzny

Strona responsywna

Połączona z portalami społecznościowymi

Blog zawiera 5 artykułów eksperckich

Zintegrowana z płatnościami online i PayPal

Dodatkowe wtyczki uatrakcyjniające sklep

Portal internetowy

od 10000zł

netto

Autorski szablon graficzny

Strona responsywna

Płatne pliki medialne

w 100% spełnia założenia projektu

Darmowy hosting przez 1 rok

Strona na własnym numerze IP


Na popularnych platformach aukcyjnych znajdą Państwo oczywiście znacznie lepsze ceny (to nie tajemnica) za wykonanie strony internetowej. Jeśli jednak oczekują Państwo wysokiej jakości powiązanej z cechami, która powinna posiadać każda z witryn internetowych to zapraszamy do kontaktu z nami, a szybko przekonają się Państwo, że cena jest i tak dużo niższa niż jakość jaką wykonujemy.