o nas


informacje o Pozycjonerzy24Pozycjonerzy24 to oddział agencji interaktywnej GLORI IMAGE, która z racji rosnącej liczby klientów uruchomiła oddział skupiający się głównie na działaniach marketingowych, a w tym roku planuje uruchomienie jeszcze oddziału obsługującego klientów z Wielkiej Brytanii i jednego dla firm ze Stanów Zjednoczonych. Pozycjonowanie realizujemy wyłącznie dla wyszukiwarki Google z racji jej dominacji na rynku.

Pozycjonerzy24 nie są jednak odpowiedzialni wyłącznie za działania marketingowe, bo każdy dobry specjalista w dziedzinie SEO musi również wiedzieć jak powinna wyglądać witryna spełniająca wytyczne Google i była miła dla oka użytkowników. W tym celu w grupie Pozycjonerzy24 pracują webmasterzy, pozycjonerzy, programiści i copywriterzy. Efekty ich pracy mogą Państwo sprawdzić w naszej galerii chwały, gdzie mamy gotowe, w pełni wypromowane strony na sprzedaż (wystarczy jedynie wprowadzić dane swojej działalności).

Głównymi naszymi klientami są firmy i osoby prywatne z Polski (70%), Wielkiej Brytanii (10%) USA (6%) i z Niemiec (4%). Współpracujemy z 6 agencjami interaktywnymi dla których realizujemy pozycjonowanie i kampanie AdWords oraz z kilkoma specjalistami w Świecie SEO, którzy również polecają nasze usługi. To chyba największy argument mówiący o jakości naszych usług.

Jak pracujemy

Właścicielem firmy jest Michał Lembicz, który pracę zaczyna od 6 rano, a kończy najwcześniej o godzinie 17 od poniedziałku do soboty. Reszta zespołu pracuje 8 godzin dziennie i dzięki zgraniu połączonemu z dobrze rozplanowanym harmonogramem pracy, wszystkie działania wykonujemy profesjonalnie i terminowo.

W sobotę powstaje plan działań na następny tydzień z uwzględnieniem czasu na przeprowadzenie wycen i odpisywaniu na zapytania klientów. Niestety nie mamy możliwości spotkania się z każdym klientem osobiście, ale jeżeli są Państwo z Warszawy lub okolic, to zapraszamy do naszego biura, kawiarni lub przyjedziemy do siedziby Państwa firmy.

Dlaczego właśnie my

  • Wieloletnie doświadczenie.
  • Polecają nas znane agencje interaktywne i specjaliści w dziedzinie SEO.
  • Jesteśmy pewni jakości naszych usług (umowę można rozwiązać w dowolnym momencie).
  • Odpowiadamy na wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.
  • 70% nowych klientów jest z polecenia.
  • Cena za nasze usługi jest adekwatna do jakości.

Pozwól firmie rozwinąć skrzydła, a zyskasz anielską wdzięczność” – Michał Lembicz założyciel GLORI IMAGE i oddziału Pozycjonerzy24

Nasi klienci o nas

  • Pozycjonerzy24 od kilku lat tworzą dla mnie strony internetowy i je pozycjonują dzięki czemu zwiększam zasięg świadczonych usług. Bardzo dobry kontakt i szybko wprowadzane zmiany – Polecam

  • Pozycjonowanie przebiega od początku współpracy pomyślnie, a obecnie za utrzymanie pozycji w czołówce na 8 słów kluczowych płacę 100-130 zł netto miesięcznie. Oby tak dalej!

  • Naszą stroną internetową zajmują się od 9 miesięcy i jesteśmy w czołówce na najważniejsze dla nas słowa kluczowe. Na tak duże efekty czekaliśmy zaledwie 4 miesiące, a obecne opłaty na podtrzymanie pozycji są bardzo korzystne.