pozycjonowanie


pozycjonowanie w GooglePozycjonowanie w Google jest obecnie najtańszą i najskuteczniejszą formą pozyskania nowych klientów. Metody pozycjonowania zmieniają się wraz z aktualizacjami algorytmu Google i wszystko zmierza w kierunku, w którym liczy się jakość pozyskanych do Państwa strony linków, a nie ilość. Dla grupy Pozycjonerzy24 najważniejsze jest bezpieczeństwo Państwa witryny, dlatego nasze działania oprócz wpływu na widoczność w wyszukiwarce Google, zmniejszają ryzyko otrzymania od wyszukiwarki kary w postaci filtra lub bana. Jesteśmy dumni z tego, że na dzień dzisiejszy wszystkie ze stron które pozycjonujemy nie ma nałożonej kary przez Google, a klienci każdego dnia odnotowują znaczne wzrosty.

Wykonujemy wyłącznie pozycjonowanie w modelu ryczałtowym, aby nasi klienci po upływie 3 miesięcy sami decydowali jaką kwotę mogą przeznaczać na marketing internetowy. Zrezygnowaliśmy z formy rozliczania za efekty, ponieważ chcemy dawać naszym klientom pełną swobodę, a nie wiązać się umową na okres 12 czy 24 miesięcy. Kolejnym powodem jest fakt, że bardzo dużo firm działa sezonowo, a płacenie za pozycje w okresie kiedy nie ma się z tego tytułu korzyści nie jest według nas uczciwe. Nasi klienci mogą na dowolny okres zrezygnować z pozycjonowania, aby 1-2 miesiące przed sezonem powrócić do działań.

Cennik pozycjonowania

Po zgłoszeniu do nas strony internetowej i analizie konkurencji słów kluczowych sugerujemy jeden z poniższych pakietów na pozycjonowanie. Pierwsze 3 miesiące pozwolą Państwo na zapoznanie się z naszą skutecznością, a kwota na promocję strony po tym okresie ustalają Państwo sami na początku każdego miesiąca (my możemy jedynie zasugerować kwotę minimalną – maksymalną). Oczywiście są branże (np: bankowość) przy których osiągnięcie zadowalających efektów przekracza proponowane budżety, ale wtedy informujemy o tym klientów.


Pakiet brązowy

500zł

netto miesięcznie

2 artykuły eksperckie

Publikacja 100 synonimów na zapleczu

5 wysokiej klasy katalogów

20 komentarzy na blogach tematycznych

—-

—-

Pakiet srebrny

900zł

netto miesięcznie

4 artykuły eksperckie

Publikacja 200 synonimów na zapleczu

10 wysokiej klasy katalogów

20 komentarzy na blogach tematycznych

10 profili na forach tematycznych z 3 postami

—-

Pakiet platynowy

2000zł

netto miesięcznie

10 artykułów eksperckich

Publikacja 500 synonimów na zapleczu

20 wysokiej klasy klasy katalogów

40 komentarzy na blogach tematycznych

20 profili na forach tematycznych z 5 postami

Wszystkie działania dodatkowo wzmacniane

Pakiet złoty

1300zł

netto miesięcznie

6 artykułów eksperckich

Publikacja 300 synonimów na zapleczu

15 wysokiej klasy katalogów

30 komentarzy na blogach tematycznych

15 profili na forach tematycznych z 3 postami

—-

Przekonaj się jak wyglądają efekty każdego pakietu pozycjonowania w naszej galerii chwały

Płatność za pozycjonowanie następuje do 10 dnia początku miesiąca na podstawie faktury VAT, a do 7 dnia następnego miesiąca otrzymują Państwo szczegółowy raport z wykonanymi przez nas czynnościami. Często wykraczamy poza zakres prac widocznych w cenniku, aby przekonać Państwa, że współpraca na dłużej z naszą grupą przyniesie Państwu korzyści znacząco przekraczające inwestycję w pozycjonowanie. Największym błędem jaki popełniają klienci jest patrzenie na proponowane przez nas pakiety jak na „koszty działania firmy”, a nie jako inwestycję przynoszącą firmie korzyści finansowe znacząco przekraczające ten budżet.

Co wpływa na efekty pozycjonowania

Optymalizacja witryny
Artykuły eksperckie
Synonimy na mocnym zapleczu
komentarze na blogach tematycznych
profile na forach internetowych z postami
wyselekcjonowane katalogi internetowe

Jak widać nim rozpocznie się pozycjonowanie konieczna jest profesjonalna optymalizacja witryny. Pozycjonerzy24 w przypadku niedużych stron firmowych (liczących do 20 podstron) wykonują taką usługę całkowicie za darmo jeśli strona nie ma rażących błędów (duplikacja treści). W przypadku większych serwisów internetowych optymalizacja jest dodatkowo płatna, ale jeśli mamy być również odpowiedzialni za pozycjonowanie strony, to gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Bez względu czy zdecyduję się Państwo na współpracę z nami czy z inną agencją marketingu internetowego, życzymy jak największego ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki Google.

Częste pytania odnośnie pozycjonowania

  • Czy realizujemy pozycjonowanie w modelu rozliczania za efekty?

Nie. Działania które realizujemy wychodzą znacząco poza standardowy zakres pozycjonowania i przynoszą naszym klientom wiele dodatkowych korzyści (zwiększenie renomy firmy i ruch z wielu dodatkowych źródeł). Najistotniejsze dla nas jest bezpieczeństwo Państwa strony i sprawienie, aby ruch do Państwa strony pochodził z jak największej ilości źródeł.

  • Czy umowę podpisujemy na okres bezterminowy?

Tak, ale umowa może zostać przez Państwa rozwiązana w dowolnym momencie z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy pewni jakości naszych usług i wiemy, że po 3 miesiącach będą Państwo zadowoleni z naszej pracy.

  • Czy możemy podać przykładowe pozycje stron?

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego możemy jedynie podać pozycje stron, które są w naszej galerii sław (gotowe, wypromowane strony na sprzedaż). Staramy się jednak unikać takich sytuacji, bo nieuczciwa konkurencja mogłaby to wykorzystać.

  • Lepiej wybrać pozycjonowanie czy AdWords?

To zależy od trudności słów kluczowych. Czasami warto do momentu wypromowania fraz w wynikach naturalnych podeprzeć się reklamami AdWords, które nasza grupa również wykonuje (więcej informacji tutaj).

  • Czy można wykonać pozycjonowanie na własną rękę?

Oczywiście. Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga w którym publikujemy porady pozwalające na wypromowanie prostych słów kluczowych. Proszę jednak pamiętać, że w pozycjonowaniu kluczowa jest cierpliwość i pomysłowość. Bez tego można zapomnieć o osiągnięciu zadowalających rezultatów.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się dowiedzieć jaki pakiet pozycjonowania sprawi, że zaczniesz być widoczny w Google to skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o nas

  • Pozycjonerzy24 od kilku lat tworzą dla mnie strony internetowy i je pozycjonują dzięki czemu zwiększam zasięg świadczonych usług. Bardzo dobry kontakt i szybko wprowadzane zmiany – Polecam

  • Pozycjonowanie przebiega od początku współpracy pomyślnie, a obecnie za utrzymanie pozycji w czołówce na 8 słów kluczowych płacę 100-130 zł netto miesięcznie. Oby tak dalej!

  • Naszą stroną internetową zajmują się od 9 miesięcy i jesteśmy w czołówce na najważniejsze dla nas słowa kluczowe. Na tak duże efekty czekaliśmy zaledwie 4 miesiące, a obecne opłaty na podtrzymanie pozycji są bardzo korzystne.