depozycjonowanie


depozycjonowanieDepozycjonowanie polega na obniżeniu strony w wynikach wyszukiwarki Google na określone słowa kluczowe. Od razu informujemy, że nie wykonujemy depozycjonowania w celu zagrożenia konkurencji (jeżeli chcemy być wyżej od danej firmy to potrzebne jest solidne pozycjonowanie). Działanie na szkodę firmy lub osoby prywatnej jest naszym zdaniem nieetyczne i powinno być surowo karane. Niestety w obecnych czasach coraz więcej firm i osób nie mogąc przebić się przez konkurencję jakością usług czy produktów, woli im zaszkodzić poprzez publikację nieprawdziwych informacji w internecie. Jeśli tak się stało, to możemy pomóc poradzić sobie z tym problemem!

Problem nie jest mały, bo niespotykanie łatwo w internecie zniszczyć dobre imię firmy czy człowieka. Nieuczciwa konkurencja, czy klienci którzy pomimo wywiązania się z usługi zawsze widzą jakieś niedopracowanie. Bardzo mało osób wypowiada się przychylnie kiedy wszystko przebiega pomyślnie, ale kiedy chodzi już o oczernianie, to przychodzi to wszystkim znacznie łatwiej. Współpraca z nami pozwoli odzyskać spokojny sen, któremu nie przeszkodzą negatywne opinie i chamskie komentarze.

 

Cennik depozycjonowania


depozycjonowanie easy

5000zł

netto

1 słowo kluczowe

1-3 stron w TOP 10

osoba prywatna lub firma

4 miesięcy czas realizacji

Realizacja w 2-3 miesięcy + 1000zł netto

Każde kolejne słowo kluczowe + 400zł netto

depozycjonowanie medium

8000zł

netto

2-3 słowa kluczowe

1-4 stron w TOP 10

osoba prywatna lub firma

5 miesięcy czas realizacji

Realizacja w 3-4 miesięcy + 3000zł netto

Każde kolejne słowo kluczowe + 500zł netto

depozycjonowanie hard

17000zł

netto

1-5 słowa kluczowe

1-10 stron w TOP 10

osoba publiczna lub znana marka

7 miesięcy czas realizacji

Realizacja w 3-5 miesięcy + 5000zł netto

Każde kolejne słowo kluczowe + 1000zł netto


W przypadku podpisania umowy połowa ustalonej kwoty jest płacona od razu na podstawie faktury VAT, a druga część w momencie jeśli przez okres 30 dni żadna ze stron na ustalone słowa kluczowe nie będzie widniała w TOP 10 wyszukiwarki Google.pl . Jeżeli po okresie ustalonym umową nie zostaną osiągnięte ustalone efekty, grupa Pozycjonerzy24 zwraca wpłaconą kwotę.

Depozycjonowanie w pigułce

Jak z pewnością Państwo zauważyli, depozycjonowanie nie jest tanią usługą, ale prosimy nie traktować cennika jako naszą ostateczną ofertę, bo może się okazać, że wykonanie usługi będzie tańsze niż to zakładamy. Przybliżymy teraz jak wygląda proces depozycjonowania stron w Google realizowany przez grupę Pozycjonerzy24.

  1. Podpisanie umowy z klientem i wystawienie faktury VAT na 50% ustalonej kwoty
  2. Dokonanie płatności przez klienta w terminie do 7 dni od otrzymania faktury na e-mail
  3. Stworzenie 1-10 tekstów synonimizowanych na 6000 znaków po wygenerowaniu (wyjaśnienie w pytaniach odnośnie pozycjonowania)
  4. Publikacja tekstów synonimizowanych wraz ze zdjęciami na 1000-10.000 stron zapleczowych
  5. Zakup 10-30 domen internetowych, na których powstaną proste strony internetowe z 3-8 artykułami eksperckimi
  6. Założenie profili na 10-30 forach na których będziemy się każdego dnia wypowiadać
  7. Wzmacnianie wszystkich czynności standardowym pozycjonowaniem

Częste pytania odnośnie depozycjonowania

  • Co to są synonimy?

Synonimy to masowo wygenerowane artykuły powstałe z wyrazów o tym samym znaczeniu, dzięki czemu każdy z opublikowanych artykułów zyskuje pewien poziom unikalności, a tym samym może zostać zaindeksowany przez Google. Stworzenie tym sposobem 100 unikalnych artykułów jest znacznie tańsze, szybsze, a z niewiele mniejszą skutecznością.

  • Ile znaków po wygenerowaniu mają teksty z synonimów?

Nasze zaplecze jest dla Google i osób szukających ciekawych informacji. Dlatego tekst po wygenerowaniu ma minimum 6000 znaków i zawiera zdjęcia oraz – jeśli to możliwe- pliki video. Teksty publikowane na zapleczu są najwyższej jakości (specjalistyczne), a więc oprócz wpływu na zrzucenie negatywnych witryn cieszą się również dużym zainteresowaniem użytkowników.

  • Ile czasu trwa depozycjonowanie?

Najszybciej udało nam się przeprowadzić depozycjonowanie w ciągu 3 miesięcy, ale każdy przypadek rozpatrujemy idywidualnie. Jeśli nieprawdziwe informacje znajdują się na mocnych serwisach internetowych, to depozycjonowanie może potrwać nawet 8 miesięcy.

Jeśli chcą Państwo, abyśmy przeprowadzili darmową wycenę depozycjonowania to zapraszamy do kontaktu.