Galeria chwały


galeria chwały

Czy nie marzy Ci się gotowa strona internetowa, która od razu jest widoczna na słowa kluczowe, generujące wartościowy ruch? Dzięki grupie Pozycjonerzy24 możesz taką stronę wynająć lub zakupić – Decyzja należy tylko do Ciebie.

Witryny tworzymy i promujemy na największe miasta w Polsce (Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Szczecin i Wrocław). Jeżeli nawet posiadasz witrynę internetową, która nie jest widoczna na wysokich pozycjach, to tak jakbyś jej praktycznie nie miał. Strona ma przynosić zyski, a tylko strony internetowe, które są widoczne w Google na czołowych pozycjach są u nas do wynajęcia lub zakupu.

Dlaczego warto?

  • Strona internetowa zostanie uzupełniona danymi Twojej firmy, dzięki czemu cały ruch ze strony trafi do Ciebie

  • Administracja strony w cenie najmu – Wprowadzimy treść i dodamy podesłane przez Ciebie zdjęcia do witryny w przeciągu 1 godziny od podesłania.

  • Miesięczny koszt wynajmu od 500zł netto, a przy wynajmie z góry na 2 lata miesięczna opłaca najmu witryny już od 300zł netto.

  • Nie interesuję Cię koszt serwera, odnowienia domeny czy ataków hakerskich – Wszystkim zajmujemy się my

To najważniejsze powody, które pokazują że bardziej się opłaca wynająć witrynę internetową u nas, niż zainwestować w jej stworzenie, a później pozycjonowanie. Wynajmujemy obecnie 83 witryny internetowe: 50 w branżach usługowych (mechanik samochodowy, spawanie, układanie kostki brukowej i inwentaryzacje), 20 w branżach zdrowotnych (ginekologia, stomatologia) i 10 w branży sklepowej (importowana odzież, odzież dziecięca). 3 strony są wynajęte w ostatnio stworzonej branży hydraulicznej.

Nie ma tutaj Twojej branży?

Nie jesteśmy w stanie od razu postawić witryn na każdą branżę biorąc pod uwagę 10 największych miast w Polsce (co w sumie daje kilkadziesiąt tysięcy stron internetowych). Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem strony pod daną branżę, która będzie widoczna na wybrane słowa kluczowe napisz na galeriachwaly@pozycjonerzy24.pl, a w przeciągu 48 godzin damy odpowiedź czy i kiedy powstanie taka witryna.

GALERIA CHWAŁY

pogotowie hydrauliczne

Usługi